iPhone 12 çekilişi

#iphone12, #çekiliş, #kampanya, #parakazan

Bloğumuzda yapılacak olan iphone 12 çekilişi için, kalan günler aşağıda açıklandığı gibidir.  

İphone 12 Çekilişi kampanya detayları

Bu blogta en çok yorum yapan veya bloktaki-sitede ki yazıları, sosyal medya da en çok paylaşan kişiler, bizden iphone 12 kazanma şansı yakalıyor.

Ödül için çekiliş sonunda 1 asıl kazanan 2 yedek kazanan belirlenecek ve bu kişiler aşağıda belirtilen tarihler içerisinde bizimle iletişime geçecektir.

iPhone 12 çekilişi
iPhone 12 çekilişi

İphone 12 Çekiliş Kampanyasına Katılım Şartları

İphone 12 Çekiliş Kampanyasına kabul edilmek için en az 100 ayrı konu altına yorum yazmak veya sosyal medya da 100 paylaşım yapmış olmak zorunluluğu vardır. Gerekli görüldüğü takdirde yorumlarınız onaylanmayabilir. Yorumlar en az 5 kelimeden oluşmalı soru yada cevap mahiyetinde olmalıdır. Gereksiz, anlamsız, alakasız yorumlar onaylanmaz. 

En çok yorum yapan veya en çok sosyal medya paylaşımı yapan kişiler kazanma şansını daha fazla artırır. 100 ayrı konuya yorum yapmamış veya sosyal medya hesaplarından her hangi birinde 100 paylaşım yapmamış üyelerin her hangi bir ödül talep etme hakları yoktur.

Sosyal medya paylaşımı için konu altındaki hangi aracı kullanmak isterseniz kullanın. Hangi ağ olduğu önemli değil. Ama paylaşım yapılan hesaplardan paylaşılan konular silinemez. Paylaşım yapılacak sosyal medya hesapları: Facebook, Twitter, Linkedin, Reddit, Tumblr, Pinterest, Telegram ve whatsapp olabilir. 

Paylaşım yaptığınız hesaplar ile ilgili ekran resmi yada hesap bilgileri talep edildiği zaman, ibraz etme zorunluluğunuz olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

İphone 12 Çekilişi Ne Zaman Biter

İphone 12 Çekiliş Kampanyası sona erme zamanı: 31.10.2022 23:59

İphone 12 Çekiliş Kampanya sonuçları açıklanma zamanı: 01.11.2022 – 05.11.2022 arası.

Kampanya sonuçları açıklandıktan sonra kazanan üye ismi bu konu altından açıklanacaktır. Kazanan kişi 5 iş günü içerisinde 10.11.2022 23:59 tarihine kadar bizimle iletişim kurmadığı takdir de ödül yedek kazanan iki kişiye kalacak ve onlarda iletişim kurmadığı takdirde ödül bir sonraki aya intikal edecektir. Belirtilen süre zarfında iletişim kurmayan ödül sahipleri daha sonra ödül talep etme hakkına sahip değillerdir.

Bu çekiliş her ay yapılacak olup aksi belirtilmediği sürece devam edecektir.

Üyelerin bu ay içerisinde yaptığı paylaşımlar veya yorumlar gelecek aya etki etmez. Her ayın birinden itibaren yapılan yorumlar sadece geçerli ay için sayılır. Mesela üye 50 yorum veya paylaşım yapmış ise sonraki ay için sayılamaz. Her ayın birinden itibaren yapılan yorumlar sayılarak çekiliş düzenlenir.

Bu çekiliş sadece https://para-kazan.fisildas.com/ sitesi için geçerlidir. Diğer fisildas.com ve bu alan adı altında yer alan alt alan adları için farklı kampanyalar düzenlenmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir