BLOGGER PARA KAZANMA 2021 BLOGDAN PARA KAZANMA YOLLARI Internetten Nasil Para Kazanilir

Bu videoda Blogger para kazanma 2021 ve para nasıl kazanılır? ı gösterdim. Blog’dan para kazanma yolları dan bahsettim. İnternetten para kazanma artık çok kolay. İnternetten nasıl para kazanılır? Para kazanma yolları ve blogdan para kazan! Umarım Sıkılmadan hatta Eğlenerek izlersiniz.

👉🏼 Video hoşunuza gittiyse ‘beğenmeyi’ unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için kanalıma bu linkten ‘https://bit.ly/3uo0UcK’ hemen abone olabilirsiniz.
▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰
◼ Diğer videolarıma aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz:

Youtube’da Hızlıca Gelişim: https://bit.ly/3eNt77Q
İnternetten Para Kazanma: https://bit.ly/2P9q272
Mobil Uygulamalar: https://bit.ly/3vO8yxn
Ücretsiz Web Site Açma ve Düzenleme: https://bit.ly/38WopAZ
Site Eğitimleri: https://bit.ly/30V75YB
▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰
📩 Reklam ve İşbirliği İçin 📩
➤ İnstagram: https://www.instagram.com/barisozkan00
➤ Gmail : barisozknn@gmail.com
▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰
🌎 Web Sitelerim:
⭐ Sosyal İçerik Platformu: https://www.diyobi.com
🎮 Oyun İndirme Sitesi: https://www.ytmobilman.com
🙋🏼‍♂️ Kişisel Web Sitem: https://www.barisozkan.com
▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰

*Merhaba ben Barış Özkan. Youtube hayatıma 2018 Şubat ayında Mobil Man kanalıyla başladım. Elimden geldiğince insanlara yardımcı ve faydalı olmak için videolar çekmeye çalışmaktayım. Genellikle Blogger Eğitimleri, WordPress Eğitimleri, İnternetten Para Kazanma ve Web Site Açma tarzında videolarla karşınızda olmaktayım. Youtube kanalımda ki videolar dışında açtığım farklı türdeki siteler ile de sizlere hizmet sunuyorum. Kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

9 thoughts on “BLOGGER PARA KAZANMA 2021 BLOG’DAN PARA KAZANMA YOLLARI – İnternetten Nasıl Para Kazanılır?”
  1. Ben şuan teknoloji konulu blog yazısı yazmayı düşünüyorum mesela yeni çıkan Bi telefon veya araba bunun çıkardığı ürünleri binevi haber yapmak istiyorum bunu yapmak için yasal Bi izn almam gerekiyor mu çünkü marka olduğundan telif vb bişey olur diye?

  2. Merhaba Barış özkan, bir sorum olacak 14 yayınlı bir blog sitem var, adsense başvurusu yapmıştım fakat siteniz reklam göstermeye hazır değil, düşük değere sahip içerik vs.geri bildirim gönderildi ne yapmam gerekiyor sence?

  3. ard arda sorular sordugum için üzgünüm ama bu soruyu sormak zorunda hissediyorum vergi mükkelefi olduktan sonra hiç para kazanamadık blog dan hiç para kazanamamıza ragmen devlet yine de e ticaret vergisi keser mi

  4. merhaba videonuzda bahsetmediginiz için soruyorum ben adsense den kazandıgım paraların gidecegi bir banka hesabı açmak istiyorum ama internetten kazandıgımız paralar için devlet vergi istiyormuş diye duydum siz bu işleri nasıl halletiniz vergi mükellefi falan olmadan vergi kaçırmadan cevaplarsanız sevinirim